Képviselő-testületi ülés 2025. szeptember 18. Hozzáadva: 2025-09-18
A mai napon Kondoros Város Önkormányzata, Kardos Község Önkormányzata és Örménykút Község Önkormányzata megtartotta együttes ülését, ahol elfogadásra került a Kondorosi Közös Önkormányzati Hivatal 2025. I. félévi gazdálkodásáról szóló beszámoló. Az együttes testületi ülést követően Kalmár-Opauszki Anita főigazgató asszony beszámolt a Kondorosi Többsincs Óvoda és Bölcsőde működéséről és az ott folyó oktató-nevelő munkáról. Elfogadásra került többek között az önkormányzat és intézménye 2025. I. félévi gazdálkodásáról szóló beszámoló, a Kondorosi Településüzemeltető és Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft., a Kondorosi Turisztikai Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft. 2025. I. féléves költségvetésének teljesítéséről szóló beszámoló, valamint a „Betyár Napok a Kondorosi Csárda mellett” városi nagyrendezvényről szóló beszámoló.
Döntés született továbbá a városfejlesztést érintő ügyekről, beruházásokról, új pályázatok benyújtásáról, a Magyar Falu Program és a Versenyképes Járások Program támogatói okiratainak elfogadásáról, valamint a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjrendszer 2026. évi pályázati fordulójához való csatlakozásról.
További képek a galériában megtekinthetőek:
http://ribarszkipeter.hu/index.php?route=public/gallery&gallery_id=531
A videófelvétel az alábbi linken megtekinthető:
http://ribarszkipeter.hu/index.php?route=public/video&video_id=404&page=2

