ÜLTESSÜNK JÖVŐT! Hozzáadva: 2025-11-14

Városunk újratelepítésének 150. évfordulóját pénteken délelőtt méltó módon, közösségi faültetéssel tettünk még emlékezetesebbé. A rendezvény szervezője Kondoros Város Önkormányzata volt, amely a Kondorosért Közalapítvánnyal közösen támogatta, hogy ez a nap valódi közösségi élménnyé váljon. Hálás szívvel köszönöm mindenkinek, aki részt vett a programban, aki ültetett, segített, szervezett, vagy jelenlétével erősítette városunk közösségét. Külön köszönöm a Kondorosi Nagycsaládosok Egyesületének, hogy saját kezdeményezésükkel még teljesebbé tették ezt a napot, és hogy az „Egy lakos – egy fa” mozgalmuk tovább erősítette városunk zöld jövőjét.
„A faültetéssel üzenünk a jövőnek, és ezáltal jövőt is teremtünk!” Ma Kondoroson több száz ilyen üzenet született. És mindannyian részesei vagyunk.
Köszönöm Kondoros!

A kisvideó az alábbi linken megtekinthető: 

http://ribarszkipeter.hu/index.php?route=public/video&video_id=393