Nagyszerű hangulatban zajlott az idei Lovasnap városunkban Hozzáadva: 2025-08-28
Büszkeség és öröm, hogy városunkban idén is megrendezésre került a IX. Kondorosi Lovasnap a Széchenyi István Lótenyésztési Egyesület szervezésében. Hatalmas köszönet a szervezőknek és az önkénteseknek a magas színvonalú lebonyolításért. A futamok izgalma, a Golden Voltige Team bemutatója, a jókedvű malacfogó verseny és a közös bográcsos ebéd mind hozzájárultak egy felejthetetlen naphoz. Gratulálok minden indulónak, különösen a dobogósoknak! Nagy öröm, hogy a gyerekek is ilyen lelkesedéssel kapcsolódtak be – ez adja a lovassport és hagyományaink jövőjét. Bár személyesen most testvértelepülésünkön a Nagysallói Falunapon vettem részt, gondolatban én is itt voltam veletek
Kondoros Város Önkormányzatát a rendezvényen és a díjátadásokon Miléné Kalhammer Éva önkormányzati képviselő képviselte – köszönet érte!
Találkozzunk jövőre a jubileumi, X. Kondorosi Lovasnapon!
A kisvideó az alábbi linken megtekinthető:
http://ribarszkipeter.hu/index.php?route=public/video&video_id=410&page=3

