Kedves Diákok, Szülők és Pedagógusok! Hozzáadva: 2025-09-01

Bár idén a tanévnyitón személyesen nem lehettem jelen, szívből szeretnék köszönteni mindenkit a 2025–2026-os tanév kezdetén. Szeptember első napja mindig különleges, hiszen tele van várakozással, izgalommal és új lehetőségekkel. A Kondorosi Petőfi István Általános Iskolában Laurinyeczné Trnyik Judit címzetes főigazgató és Sutyinszky Zoltán főigazgató szeretettel üdvözölték a szépen felöltözött diákokat, akik színvonalas, verses és zenés műsorral tették emlékezetessé az ünnepséget.
Az elsősöknek ez volt az első nagy iskolai napjuk, apró ajándékkal a kezükben, ragyogó szemekkel léptek be az iskola világába. Az ötödikesek most kezdenek új fejezetet a felső tagozaton, a nyolcadikosok pedig már a búcsúra és a továbbtanulásra készülnek – mindannyiuk számára fontos, emlékezetes időszak ez.
Kívánom, hogy mindenki találja meg ebben a tanévben a saját örömét, sikerét és a közösség erejét!
Nézzétek meg az alábbi rövid kis videót, amely visszaadja a tanévnyitó hangulatát! „Az iskola kapuja nemcsak a tudás, hanem a jövő kapuja is.

A kisvideó az alábbi linken megtekinthető: 

http://ribarszkipeter.hu/index.php?route=public/video&video_id=409&page=2