A SZERETET fénye betölti a várost - Együtt ünnepeltünk! Hozzáadva: 2025-12-21
A mai napon, advent negyedik vasárnapján meggyújtottuk a szeretet gyertyáját, mely szimbolizálja a tradíció szerint a szeretetet, és jelképezi Keresztelő Szent Jánost, aki Jézus eljövetelét hirdette az embereknek.
http://ribarszkipeter.hu/index.php?route=public/news&news_id=1017













